جاده جدید در جمهوری دموکراتیک کنگو

 • آشنایی با جمهوری دموکراتیک کنگو همشهری آنلاین

  سیاست در جمهوری دموکراتیک کنگو. قانون اساسی جدید این کشور در سال ۲۰۰۵ میلادی مصوب شد و بر اساس آن رئیس حکومت رئیس جمهور است که با رای مردم برای دوره‌ای پنج ساله انتخاب می‌شود.حمله تروریست‌ها در شرق کنگو,در حمله یک گروه تروریستی به منطقه ای در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو دست کم ۳۰ نفر کشته شدند.

 • پایتخت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو در جدول کلمات جدول آنلاین

  در حل جدول کلمات متقاطع، برای پرسش « پایتخت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو » می توانید از پاسخ فوق استفاده نمایید. کانال تلگرام جدول آنلاین جدول های جدید را در ایمیل خود دریافت نمایید بیش از ۲۰ کشته در تازه‌ترین خشونت‌ها در کنگو , خبرگزاری ,در حملات یک گروه شبه نظامی به سه روستا جمهوری دموکراتیک کنگو دست کم ۲۲ غیرنظامی کشته شدند.

 • ثبت رکورد جدید استخراج طلا توسط شرکت کیبالی گلد در جمهوری

  ثبت رکورد جدید استخراج طلا توسط شرکت کیبالی گلد در جمهوری دموکراتیک کنگو شرکت معدنی کیبالی گلد (Kibali Gold Mine) متخصص در بهره‌برداری از طلا در شمال شرق ج.د.کنگو، گزارش فعالیتش در سه ماهه سوم سال جاری (2019) را منشتر کرد و طبق اظهار تاسف پادشاه بلژیک بابت استعمار کنگو,جمهوری دموکراتیک کنگو در گذشته به نام زئیر شناخته می شد. کنگو مستعمره بلژیک و در اشغال این کشور بود. سپس در سال 1885 به ملک شخصی پادشاه بلژیک تبدیل شد (ایالت کنگو آزاد) و مجموعه ای از بدترین خشونت

 • ۲۱ کشته و زخمی در تیراندازی نظامی مست در کنگو,خبر فوری

  دست‌کم ۱۲ نفر از جمله یک دختر ۲ ساله در تیراندازی یک نظامی مست به سوی عابران در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو به قتل رسیدند و ۹ نفر دیگر نیز زخمی شدند.کشتار ۱۹ غیرنظامی در حمله افراد مسلح به شرق کنگو تابناک,عناصر مسلح به سه روستا در منطقه ایتوری واقع در شمال شرق جمهوری کنگو حمله کردند بر اساس این گزارش، پنج نفر در روستای لیزی، 2 نفر در روستای چولو و 12 نفر در روستای الویز با سلاح گرم و سلاح سرد کشته شدند مناطق مرکزی، شرق و

 • 9 سفیر تازه منصوب شده جمهوری اسلامی ایران (+سوابق)

  Nov 20, 2019· سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در تونس، پاکستان، فنلاند،‌ کنگو، نیوزیلند، جمهوری گینه، کنیا، سنگال و ترکمنستان به زودی راهی محل ماموریت می‌شوند. 9 سفیر تازه منصوب شده و سوابقشانحمله , یازده نفر در حمله شورشیان در کنگو کشته شدند کنگو,Jul 07, 2020· یازده نفر در حمله شورشیان در کنگو کشته شدند. ده سرباز و یک مقام محلی در حمله شورشیان در ایالت تورگو در شمال شرق جمهوری دموکراتیک کنگو کشته شدند. خبرگزاری آناتولی. 05.07.2020آنکارا/ خبرگزاری آناتولیعادل الینگی٬ مسئول منطقه

 • 'ناکامی' صلحبانان سازمان ملل متحد در کنگو BBC News فارسی

  بر اساس یک تحقیقات دانشگاه هاروارد، حدود ۶۰ درصد این موارد در استان کیوو در جنوب جمهوری دموکراتیک کنگو کشف مورد جدید ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو Sputnik ,به گزارش اسپوتنیک، تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که پس از گذشت 52 روز از بهبود آخرین فرد مبتلا به بیماری ابولا، برای دومین بار مورد این بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی شد.

 • اظهار تاسف پادشاه بلژیک بابت استعمار کنگو

  جمهوری دموکراتیک کنگو در گذشته به نام زئیر شناخته می شد. کنگو مستعمره بلژیک و در اشغال این کشور بود. سپس در سال 1885 به ملک شخصی پادشاه بلژیک تبدیل شد (ایالت کنگو آزاد) و مجموعه ای از بدترین خشونت کشف 40 جسد در جمهوری دموکراتیک کنگو خبرگزاری صدا و سیما ,منابع محلی کنگو اعلام کردند دست کم چهل جسد در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو که در روز های اخیر صنحه درگیری های مسلحانه خونین میان دو گروه مسلح رقیب بوده است، پیدا شد.

 • جمهوری کنگو ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  در سال ۱۹۹۲، یک قانون اساسی جدید و دموکراتیک به تصویب رسید و نام کشور به جمهوری کنگو تغییر کرد. موقعیت انحصاری «حزب کار کنگو» در سیاست این کشور نیز لغو شد.9 سفیر تازه منصوب شده جمهوری اسلامی ایران (+سوابق),Nov 20, 2019· سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در تونس، پاکستان، فنلاند،‌ کنگو، نیوزیلند، جمهوری گینه، کنیا، سنگال و ترکمنستان به زودی راهی محل ماموریت می‌شوند. 9 سفیر تازه منصوب شده و سوابقشان

 • ده ها نفر در غرب جمهوری دموکراتیک کنگو غرق شدند BBC News

  مقام های جمهوری دموکراتیک کنگو احتمال می دهند که غرق شدن یک قایق پر از مسافر در غرب این کشور، حداقل ۱۴۰ کشته زندگی در جمهوری دموکراتیک کنگو , go2tr,در مکاتبات 26 آوریل 2014 با اداره تحقیقات ، نماینده ای از Les anges du ciel ، یک سازمان غیردولتی مستقر در کینشاسا که طرفدار حقوق خردسالان و زنان در جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC) (Societecivile.cd nd) است ، اطلاعات در

 • در لائوس مردم جمهوری دموکراتیک

  اندازه کارخانه آسفالت در محدوده 30 تن در ساعت به 60 تن در ساعت; خالی در رینولد شرکت ساخت و ساز در معدن در نیجریه; جاده جدید در جمهوری دموکراتیک کنگو; که در آن می توانید دولومیت در نیجریه در بر داشتکشف مورد جدید ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو Sputnik ,به گزارش اسپوتنیک، تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که پس از گذشت 52 روز از بهبود آخرین فرد مبتلا به بیماری ابولا، برای دومین بار مورد این بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی شد.

 • آخرین اخبار «جمهوری کنگو» خبربان

  صفحه مربوط به آخرین خبرهای جمهوری کنگو. دفتر تحقیقات دولت روآندا اعلام کرد که ۵۷ تن از عناصر وابسته به گروههای تروریستی این کشور در جمهوری دموکراتیک کنگو دستگیر و به روآندا تحویل داده شدند.مورد جدید ابتلا به ابولا در کنگو در آستانه اعلام شکست ,«تدروس آدهانوم» مدیر کل سازمان جهانی بهداشت جمعه‌شب اعلام کرد با وجود آنکه جمهوری دموکراتیک کنگو در ۵۲ روز گذشته هیچ موردی از ابتلا به ابولا را گزارش نکرده بود، امروز یک مورد جدید از ابتلا به این بیماری در این کشور

 • کشف مورد جدید ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو Sputnik

  به گزارش اسپوتنیک، تدروس ادهانوم، دبیرکل سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که پس از گذشت 52 روز از بهبود آخرین فرد مبتلا به بیماری ابولا، برای دومین بار مورد این بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو شناسایی شد.بیش از ۲۰ کشته در تازه‌ترین خشونت‌ها در کنگو , خبرگزاری ,در حملات یک گروه شبه نظامی به سه روستا جمهوری دموکراتیک کنگو دست کم ۲۲ غیرنظامی کشته شدند.

 • ۲۱ کشته و زخمی در تیراندازی نظامی مست در کنگو,خبر فوری

  دست‌کم ۱۲ نفر از جمله یک دختر ۲ ساله در تیراندازی یک نظامی مست به سوی عابران در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو به قتل رسیدند و ۹ نفر دیگر نیز زخمی شدند.نظامی مست 12 نفر را تیرباران کرد , ایران آنلاین,ایران آنلاین-نظامی مست 12 نفر را تیرباران کرد دست‌کم ۱۲ نفر از جمله یک دختر ۲ ساله در تیراندازی یک نظامی مست به سوی عابران در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو به قتل رسیدند و ۹ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

 • اطلاعات کلی درباره جمهوری دموکراتیک کنگو ,go2tr

  جمهوری دموکراتیک کنگو (drc) در مرکز جنوب صحرای آفریقا واقع شده است ، از شمال غربی با جمهوری کنگو ، از شمال با جمهوری آفریقای مرکزی ، از شمال شرقی با سودان جنوبی ، از شرق با اوگاندا.جمهوری کنگو ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد,در سال ۱۹۹۲، یک قانون اساسی جدید و دموکراتیک به تصویب رسید و نام کشور به جمهوری کنگو تغییر کرد. موقعیت انحصاری «حزب کار کنگو» در سیاست این کشور نیز لغو شد.

 • اخبار جمهوری دموکراتیک کنگو آخرین و جدیدترین خبر های

  هشدار سازمان جهانی بهداشت درباره بازگشت ابولا در کنگو پس از چند هفته آرامش در مبارزه با ابولا، سازمان جهانی بهداشت (who) از مشاهده یک مورد جدید ابتلا به این بیماری در جمهوری دموکراتیک کنگو خبر داد.٧٢ نفر بر اثر سانحه کشتی در کنگو ناپدید شدند , صدای آمریکا ,مقامات می گویند دست کم ٧٢ نفر در اثر غرق شدن یک کشتی در دریاچه کیووKivu در شرق جمهوری دموکراتیک کنگو / ناپدید شده اند. این کشتی حامل ٨٠ نفر بود.